Подати оголошення
Увійти
Дніпровський міський центр зайнятості інформує

Дніпровський міський центр зайнятості інформує

Дніпро (Дніпропетровська область)
написати email
Дніпровський МЦЗ :
Досвід набувається з роками – головне почати

Студенти часто жартують, що роботодавці шукають працівника до 25 років зі стажем роботи 20 років. Тому не дивно, що молодь прагне влаштуватися на роботу якомога раніше.
Яскравим прикладом цілеспрямованості на шляху до працевлаштування є Вакал Вадим, який відразу після отримання диплому бакалавра за напрямком «соціальна робота» Дніпровського національного університету ім.Олеся Гончара, звернувся до відділу рекрутингу Дніпровського міського центру зайнятості.
«Як не прикро визнавати, але проблема працевлаштування молоді на перше робоче місце існує. Головні причини відмови роботодавців - це відсутність досвіду роботи та необхідних професійних навичок. Визначивши високу мотивацію, але низький потенціал до працевлаштування, Вадиму, в першу чергу, були надані рекомендації стосовно складання резюме, необхідність підготовки до співбесіди, та обговорені сильні сторони особистості, які допоможуть вплинути на ефективну самопрезентацію» - зазначає директор Дніпровського МЦЗ Юрій Ніколаєв.
В результаті співпраці відділу рекрутингу та молодого фахівця 6 серпня 2021 року, після успішного проходження співбесіди, Вадим працевлаштований до КП «Організаційно-аналітична служба» ДМР на посаду аналітика телекомунікаційних послуг.
Щиро бажаємо Вадиму успіхів та вдалої професійної кар’єри
Опубліковано 20 серпня 09:27 -

Дніпровський МЦЗ

.
Номер оголошення: 629444458
зателефонувавши, не забудьте зазначити, що ви знайшли це оголошення на Bazarok.ua