Продається квартира створена щоб дарувати затишок! Опинившись в ній хоч раз - одразу стає зрозуміло, що це саме те місце, де хочеться жити!
Зручне, роздільне розташування кімнат дозволить всім мешканцям мати особистий простір.
Велика кімната площею 24,5 м дасть змогу відокремити простір під гардеробну, а біля вікна зручно б розташувався робочий куточок з видом на іподром.
Балкон, розташований з виходом з кухні, має неймовірний вид на внутрішній двір, іподром та місто. А ідеальний 13 поверх розташований так, щоб вам було комфортно, не надто низько щоб збирати пил з іподрому, але й не надто високо, щоб почуватися в безпеці.
Житловий комплекс має власну котельню та генератор, завдяки чому тут завжди тепло, а у відключення світла завжди працюють ліфти.
Квартира купувалася для себе, з повним вирахуванням планування (подарую покупцю свої ідеї з перепланування). Не кутова, середній поверх, з балконом, але не надто великим, щоб не красти квадратні метри квартири!
Розташування комплексу ідеальне для тих, хто хоче швидко дістатися центру міста але одночасно й моря! Поруч вся необхідна для життя інфраструктура - парки, ТЦ, школи, магазини. На території житлового комплексу вже працюють безліч магазинів, салони та ін.
Подібної території в місті просто немає! Тут є все - дитячий майданчик, спортивний майданчик, зона відпочинку, бігові доріжки, неймовірно гарна зелена зона!
Розгорнути