Подати оголошення
Увійти
< Повернутися
СІП СИП SIP, Сендвіч панелі Виготовлення Продаж Монтаж Будівництво
 

СІП СИП SIP, Сендвіч панелі Виготовлення Продаж Монтаж Будівництво

Львів (Дніпропетровська область)
429 грн.
написати email
Андрій :
СІП-панелі від виробника

Будівельна компанія СІП панелі Україна та ЗахідЕкоБуд
пропонує виробництво та продаж сучасних, надійних і недорогих СІП-панелей, виготовлених на власному виробництві. Компанія використовує власну технологію виробництва структурно-ізоляційних панелей і гарантує дотримання всіх технологічних норм. У нас Ви зможете купити СІП-панелі за вигідними цінами як гуртом, так і в роздріб.
Також виконуємо будівельні роботи під ключ. Гарантуємо дотримання строків та відповідальний підхід до роботи
Працюємо на ринку 11 років.

Пропонуємо будівництво енергоефективних споруд за канадською технологією:
- Будинки
- Дачі
- Котеджі
- МАФи
- Гаражі
- Бази відпочинку
- Добудовуємо мансардний поверх (актуально для будинків зі слабким фундаментом).

Переваги СІП-панелей від нашої компанії
· Низька теплопровідність. Експерименти показали, що наші сендвіч-панелі при товщині, до прикладу, 160 мм за теплосберігаючими властивостями рівноцінні двом метрам стіни з цегли
· Екологічність. СІП-панелі виготовляються з виключно натуральних матеріалів. Дерево - найкраща сировина для зведення житла, воно створює здоровий мікроклімат в будинку, підвищує імунітет, налаштовує домочадців на гармонійний лад.
· Міцність конструкції. Самі панелі служать несучими, високоміцними елементами, беруть на себе великі навантаження (витримують землетруси до 8 балів). При цьому витрати деревини є економними.
· Легкість конструкції. Застосовувані матеріали гарантують міцність, а головне легкість всієї зібраної конструкції. Загальна вага будинку площею 150-200 м.кв. буде важити не більше 15 тонн,що дозволяє робити полегшений і недорогий фундамент.
· Комфортний мікроклімат в будинку. У будинках, побудованих з наших матеріалів, взимку тепло, а влітку - благосна прохолода. Таким чином, Ви заощадите на обігріві житла і системах кондиціонування.
· Простота та швидкість збірки. Будувати будинки із СІП-панелей може бригада лише з 3-4 людей, не застосовуючи важкої техніки. А збірку домокомплект будинку можна зробити до двох тижнів.
· Доступна ціна. Унікальні властивості СІП-панелей поєднуються з їх привабливою вартістю. Будівництво будинку, котеджу за даною технологією обійдеться Вам значно дешевше, ніж зведення каркасного, брусового, цегляного житла.

Якщо Ви вирішили замовити у нас будівництво із СІП-панелей, чи замовити домокомплект для будівництва - звертайтесь: +38 251 3224, +38 (066) 720-10-26 Viber:+38 (066) 720-10-26


https://sites.google.com/site/sippanelilv/
Опубліковано 01 липня 17:36 -

Андрій

.
Номер оголошення: 561965999
зателефонувавши, не забудьте зазначити, що ви знайшли це оголошення на Bazarok.ua