Продається двокімнатна квартира в ЖК «Нова Англія», будинок «Брістоль», вул. Михайла Максимовича 24Б, площею 76,1 м #178;, 4-й поверх, секція В-2.2. Це комфортне житло в сучасному комплексі з закритою територією, охороною та відеоспостереженням. Підземний паркінг, що відповідає вимогам цивільного захисту, забезпечить ваш спокій.
Зручний доступ до метро (700 м до «Васильківської») і розвинена транспортна інфраструктура роблять локацію ідеальною для життя. Комплекс має вишукану архітектуру в стилі англійської неокласики, зелені сквери, алеї для прогулянок та комфортні зони для відпочинку.
Крім того, «Нова Англія» пропонує високий рівень екологічності та енергоефективності, підтверджений міжнародними сертифікатами.
У комплексі є все для зручності: підземний паркінг, мінімаркети, школа, дитсадок, спортивні майданчики, зони для вигулу домашніх тварин і багато іншого.
Не пропустіть шанс стати частиною «Нової Англії». Знижки при 100% оплаті, вигідне розтермінування та кредит на 10 років від Глобус Банку чекають на вас.
Телефонуйте! У нас для вас є багато цікавих пропозицій!
2412
Развернуть